Szeregówka Pogwizdów Nowy

Oferujemy budynki mieszkalne w zabudowie szeregowej, segment skrajny lub środkowy w stanie deweloperskim, w zacisznym i spokojnym miejscu w Pogwizdowie Nowym Domy realizowanene s ...

Remonty

CENA:
1

Zobacz

Sikorskiego, niski b ...

CENA:
339000

Zobacz

NOWY Dom Herbowa - 1 ...

CENA:
449000

Zobacz
Ogłoszenie # 10734038
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
BRYGADZISTA ROBÓT BRUKARSKICH (K/M) - NIEMCY
data dodania :
2018-11-09 08:50 - ważne jeszcze 1 dzień do : 2018-11-13
wyświetleń :
33 razy
cena :
0 PLN
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: region północno-zachodnich Niemiec (Bremerhaven, Bremen, Jaderberg, Oldenburg i Vechta)

Firma, dla której rekrutujemy, jest wiodącym na rynku międzynarodowym koncernem specjalizującym się w budowie dróg i autostrad.

Zakres obowiązków:
- Zarządzanie brygadą operatorów maszyn oraz pracowników budowlanych wykonujących roboty brukarskie
- Przygotowanie prac zgodnie z projektem i koordynowanie ich realizacji
- Planowanie zapotrzebowania w zakresie personelu, sprzętu i materiału
- Prowadzenie prac zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe w zakresie robót drogowych lub w podobnym
- Odbyte szkolenie zawodowe w celu zdobycia kwalifikacji na stanowisku brygadzisty (k/m) lub mistrza (k/m) w budownictwie drogowym
- Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym
- Prawo jazdy kat. B
- Samodzielność, zaangażowania oraz odpowiedzialności
- Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
- Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego – zarobki wg taryfy branżowej z możliwością negocjacji stawki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Brygadzista robót brukarskich poprzez formularz kontaktowy.

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!
Dane kontaktowe
telefon :
178 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Inne ogłoszenia [16]