Ilość ogłoszeń: 22 979   |   Dodanych dzisiaj: 664

Dom szeregowy Zalesie

Dom w zabudowie szeregowej idealny dla rodziny. Dom znajduje się w zielonej dzielnicy Rzeszowa, jest przestronny, jasny i gotowy do zamieszkania. Oprócz parteru posiada dwa pietra ...

Okolice Lwowskiej, g ...

CENA:
369000

Zobacz

Lubelska, 2-3 pok, w ...

CENA:
241700

Zobacz
Ogłoszenie # 10665424
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
Kierownik budowy
data dodania :
2018-10-12 15:05 - ważne jeszcze 1 dzień do : 2018-10-22
wyświetleń :
44 razy
cena :
5000 PLN
Agencja Pracy Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy z branży budowlanej, wykonującej prace na terenie całego kraju, szuka osób do pracy na stanowisku:

Zadania:
• Prowadzenie i nadzorowanie budów (kontrola stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem, prawidłowości wykonywanych robót)
• Sporządzanie kosztorysów
• Organizacja pracy
• Nadzór nad firmami wykonawczymi
• Nadzór nad obiegiem dokumentacji technicznej
• Zamawianie materiałów budowlanych

Oczekujemy:
• 1 roku doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika budowy
• Uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych
• Wykształcenia wyższego technicznego (mile widziane z zakresu inżynierii środowiska)
• Posiadania czynnego prawa jazdy kat. B
• Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)
• Mile widziane doświadczenie w wykonawstwie zewnętrznych sieci ciepłowniczych i praktyczna znajomość prawa budowlanego

Oferujemy:
• Pracę w delegacjach na terenie Polski
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Wynagrodzenie podstawowe + diety
• Pracę w godz. 7-15 możliwe nadgodziny

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta wyślij CV na adres [email protected] w tytule wpisując nazwę stanowiska

* klauzula informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych (RODO) dostępna na stronie: http://assunto.pl/rodo-informacja.pdf
Inne ogłoszenia [13]