Kurier teren Sieniawa Adamówka

Witam. Prace w charakterze kierowcy kuriera. Predyspozycje: -osoby nie karane (wymagane zaświadczenie sądowe) -doświadczenie bus -TYLKO osoby szukające pracy na dłuższy okres czasu ...

Z antresolą - bezpoś ...

CENA:
320031

Zobacz

Atrakcyjne mieszkani ...

CENA:
1700

Zobacz
Ogłoszenie # 10265684
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
Kierowca kat. B i C/Magazynier
wyświetleń :
127 razy
cena :
0 PLN
Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu 16997) dla swojego klienta z branży spożywczej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca kat. B i C

Lokalizacja: Łańcut

Zadania:

• Obsługa klienta
• Przyjmowanie towaru
• Rozwożenie towaru

Oczekujemy:

• Wykształcenia min. zawodowego
• Min. 1 roku doświadczenia w pracy jako kierowca/magazynier
• Aktualnej książeczki sanepidowskiej
• Posiadania czynnego prawa jazdy kat. B i C
• Chęci do pracy
• Dyspozycyjności do pracy na 2 zmiany

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Stałe wynagrodzenie + premie uzależnione od wyników
• Miłą atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres [email protected]

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
Inne ogłoszenia [5]