rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 31 598   |   Dodanych dzisiaj: 3 370

Najtańsze domy w Rzeszowie www.brok ...

Najtańsze domy w Rzeszowie www.brok ...
Osiedle nowych domów Rzeszów, ul. Chmielna Oferujemy do sprzedaży wyróżniający się nowoczesną linią jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 93 m2 plus pomieszczen ...

Do sprzedania mieszk ...

CENA:
289000


Zobacz

Mieszkanie 2-pokoje ...

CENA:
170796


Zobacz
Praca > Zatrudnię [ 1591 ]
Ogłoszenia z ostatnich : 24 godzin      3 dni      7 dni      14 dni      30 dni
szukany tekst :
cena :
do
szukaj
Poszukuję osób do współpracy w branży suplementów diety na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych. Polska firma z wzrostem 580% w skali roku, prężnie rozwijająca się na obcych rynkach (m.in. Wielka Brytania, Holandia, Niemcy, Ukraina), produkty wysokiej jakości, zbierają uznanie u konsumentów. Jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą, chcesz znacznie poprawić swoją sytuację materialną i zdrowotną - zapraszam do kontaktu.

Dodane : dziś, 09:36 + czytaj więcej

Przedszkole w Rzeszowie zatrudni nauczyciela do pracy z dzieckiem autystycznym. Wymagania: 1. Wykształcenie wyższe pedagogiczne z przygotowaniem przedszkolnym i wczesnoszkolnym. 2. ukończona pedagogika specjalna i/lub oligofrenopedagogika 3. Doświadczenie w pracy z dziećmi wymagającymi indywidualnej pracy. Cv prosimy przesyłać poprzez formularz kontaktowy.

Dodane : dziś, 09:31 + czytaj więcej

Przedszkole w Rzeszowie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Wymagania: 1. wykształcenie wyższe pedagogiczne z wychowaniem przedszkolnym i wczesnoszkolnym. 2. doświadczenie w pracy z dziećmi min 5 lat 3. Mile widziane uzdolnienia plastyczne, muzyczne, teatralne, językowe CV prosimy przesyłać poprzez formularz kontaktowy

Dodane : dziś, 09:31 + czytaj więcej

Przedszkole w Rzeszowie zatrudni nauczyciela. Wymagania: 1. Wykształcenie wyższe pedagogiczne z ukończoną pedagogiką specjalną i/lub oligofrenopedagogiką. 2. Doświadczenie. Cv prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy.

Dodane : dziś, 09:30 + czytaj więcej

cena: 0 zł
Do nowo otwieranej Karczmy w Rzeszowie szukamy kelnerów/ki. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, zaangażowania. Oferujemy dobre warunki pracy i elastyczny grafik. CV przesłać na maila [użyj formularza kontaktowego] W tytule wiadomości proszę wpisać "kelner/kelnerka"

Dodane : dziś, 09:16 + czytaj więcej

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ Kurs Obsługa kasy fiskalnej już początkiem kwietnia w Szkole EUREKA! Kurs realizowany jest w wymiarze 7 godzin . Termin: 2.04.2017 r. Koszt: 89 zł/os. Miejsce szkolenia: Eureka Centrum Kursowe, ul. Okulickiego 20 Rzeszów W programie m. in.: * Elementy prawa * Dokumentacja handlowa * Towaroznawstwo * Obsługa klienta * Budowa i montaż kas fiskalnych * Obsługa kas fiskalnych Każdy uczestnik po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenie wg wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej. Profesjonalna baza pedagogiczna z bogatym zapleczem doświadczeń, fachowo wyposażone pracownie to główne atuty naszej instytucji szkoleniowej. Zapisz się już dziś! Zainwestuj w swój rozwój! Rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem naszej strony, mailowo, telefonicznie lub w siedzibie szkoły: Eureka Centrum Kursowe ul. Okulickiego 20 35-206 Rzeszów 17 307 03 26, 17 307 00 77 www.eurekaszkola.pl mail: [użyj formularza kontaktowego]

Dodane : dziś, 09:15 + czytaj więcej

cena: 1 zł
Do nowo otwieranej Karczmy w Rzeszowie poszukuje pizzera. Wymagane: doświadczenie w obsłudze pieca na drewno. CV przesłać na maila [użyj formularza kontaktowego]

Dodane : dziś, 09:15 + czytaj więcej

Poszukujemy praktykanta/ki w Agencji Pracy. Bezpłatna miesięczna praktyka z możliwością dalszej współpracy. Zadania: -selekcja kandydatów, -zamieszczanie ogłoszeń, -prace administracyjno-biurowe. Wymagania: -mile widziane osoby z wykształceniem (lub w trakcie studiów) na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne, -komunikatywność -umiejętność pracy w zespole, -chęć uczenia się i zdobywania wiedzy z obszaru HR. Oferujemy: -możliwość odbycia bezpłatnej praktyki z możliwością zatrudnienia, -opiekę doświadczonych Konsultantów, -referencję po odbyciu praktyki. -elastyczne godziny pracy, -niezbędne narzędzia do pracy, -szkolenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodane : dziś, 09:12 + czytaj więcej

Poszukujemy kasjera do supermarketu w Rzeszowie. Grafik ustalany według dyspozycyjności pracownika. Zadania: -obsługa kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych, -obsługa klienta. Wymagania: -aktualna książeczka sanepidowska, -ukończone 18 lat, -dyspozycyjność. Oferujemy: -terminowe wynagrodzenie, -pakiet szkoleń ( w tym kasjerskie ), -atrakcyjną stawkę godzinową. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny (pon.-pt.) lub aplikowanie za pośrednictwem portalu.

Dodane : dziś, 09:12 + czytaj więcej

Delikatesy Centrum Podwisłocze Rzeszów poszukuje osoby na stanowisko Kasjer-Sprzedawca. Jako Kasjer-Sprzedawca będziesz odpowiedzialny będziesz za: -obsługę klienta -obsługę kasy fiskalnej i terminala płatniczego -dbanie o estetyczny wygląd i estetyczny wygląd towarów Oferujemy: -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -pracę w miłym i zgranym zespole Mile widziane doświadczenie.

Dodane : dziś, 09:11 + czytaj więcej

Potrzebna pomoc domowa/gosposia w Łomiankach k. Warszawy z zamieszkaniem. Praca 8 godz. dziennie. Zakres obowiązków: sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie. Dom o powierzchni 400 m2. Wynagrodzenie: 2200 zł netto/m-c. Gwarantujemy oddzielne zakwaterowanie oraz wyżywienie. Osoby z doświadczeniem i referencjami. Mile widziane osoby w wieku 45-59 lat. Zainteresowanych prosimy o kontakt. Centrum Opiekunek (Agencja Zatrudnienia KRAZ 4959) tel: 85/74 55 673 wew 22, kom 79 66 777 09, mail: [użyj formularza kontaktowego].

Dodane : dziś, 09:07 + czytaj więcej

Opiekunka dla 2 osób oraz pomoc domowa z zamieszkaniem w Warszawie (Stary Mokotów). Praca w systemie zmianowym co 2 tygodnie. Opieka nad kobietą w wieku 80 lat i mężczyzną w wieku 25 lat. Obowiązki: pomoc w codziennych czynnościach, gotowanie oraz wszystkie czynności gospodarcze. Mieszkanie o pow. 140 m2. Rodzina oferuje oddzielny pokój oraz pełne wyżywienie. Wynagrodzenie 1500 zł netto/2 tyg. Praca od zaraz. Wymagane doświadczenie i referencje. Mile widziane osoby w wieku do 50 lat. Zainteresowanych prosimy o kontakt. Centrum Opiekunek (Agencja Zatrudnienia KRAZ 4959) tel: 85/74 55 673 wew 22, kom 796 677 709, mail: [użyj formularza kontaktowego] lub osobiste złożenie dokumentów aplikacyjnych ul. Piękna 5 lok. 22, Białystok godz. 9:00 – 17:00.

Dodane : dziś, 09:07 + czytaj więcej

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe: podstawa + wysoka prowizja. Motywacyjny system prowizyjny zachęcający do ciągłego rozwoju i osiągania wysokich zysków. Opis stanowiska pracy Masz doświadczenie w sprzedaży? Może chcesz się nauczyć sprzedawać? Potrafisz komunikować się z ludźmi? Szukasz pracy? Może chcesz zmienić dotychczasową? W związku z rozwojem działu handlowego poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciela Handlowego Opis stanowiska Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów. Prezentowanie oferty handlowej Klientom. Przedłużanie umów z obecnymi Klientami. Oferujemy: - zatrudnienie bezpośrednio w Firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych, - podstawa + wysoka prowizja - system bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń, - dostęp do pomocy marketingowych, - atrakcyjne wynagrodzenie, - elastyczne godziny pracy, - pracę w dynamicznym, młodym zespole, - możliwość awansu i utworzenie własnej grupy sprzedażowej, - samochód służbowy. Wymagania - konsekwencja i nastawienie na cel, - zdolności organizacyjne, - wytrwałości w dążeniu do celu, - otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, - prawo jazdy kategorii B, - mile widziane doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego, door to door Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodane : dziś, 09:07 + czytaj więcej

Lider na rynku usług telekomunikacyjnych zatrudni ambitnych oraz kreatywnych Reprezentantów Handlowych. Do kluczowych zadań wybranej osoby należało będzie: sprzedaż usług telekomunikacyjnych Klientom Biznesowym (B2B), przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji, odpowiedzialność za „portfel” pozyskanych Klientów. budowanie długotrwałych relacji z Klientami, monitorowanie rynku oraz analizę działań konkurencji. Od kandydatów oczekujemy: minimum 1-letniego doświadczenia w branży telekomunikacyjnej w segmencie sprzedaży B2B, dobrej znajomości rynku oraz telekomunikacji, wysokich umiejętności negocjacyjnych i sprzedażowych, zorientowania na osiąganie i realizację celów,    Wybranej osobie oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, lub w dowolne j formie. pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, system bezpłatnych szkoleń, niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer przenośny)

Dodane : dziś, 09:07 + czytaj więcej

cena: 0 zł
Zatrudnię fryzjerkę damkso-męską na 1/2 etatu. Umowa o pracę. Elastyczne godziny pracy. Salon mieści się w Rzeszowie

Dodane : dziś, 09:01 + czytaj więcej

Strona 17 z 107
zamknij
Zamknij